Upravit stránku

Vážení posluchači,

Komorní filharmonie Pardubice byla nucena zrušit všechny své naplánované koncerty do konce sezony. Vývoj epidemiologické situace je sice příznivý, hromadné kulturní akce však nebude ještě dlouho možné konat. Proto jsme se rozhodli přistoupit k následujícím řešením.

Zakoupené abonentní vstupenky na koncerty jarní sezony (březen až červen) zůstanou v platnosti na podzim (září až prosinec), posluchači tak budou mít částečně předplacenou další 52. sezonu, jejíž program bude zveřejněn 15. června 2020. V platnosti zůstávají též abonentní vstupenky na koncerty dětské abonentní řady.

Za jednotlivě zakoupené vstupenky bude vráceno vstupné v plné výši, a to následujícím způsobem:

1/ Vstupenky zakoupené v Turistickém informačním centru na náměstí Republiky v Pardubicích bude možné vrátit tamtéž nejpozději do 30. 6. 2020.

2/ Peníze za vstupenky zakoupené online prostřednictvím předprodejního portálu Enigoo budou vráceny na účet, z něhož proběhla platba. Enigoo odešle všem, kteří si vstupenku zakoupili, emailovou výzvu s detailně popsaným postupem.

Koncert uskupení Pirate Swing Band byl přesunut na náhradní termín 3. září 2020, vstupenky na tento koncert zůstávají v platnosti.

Nesmírně nás těší, že podobně jako mnohá divadla a další kulturní instituce máme i my značnou podporu posluchačů, kteří nepožadují vrácení vstupného za neuskutečněné koncerty. Děkujeme všem, kteří se nás tímto způsobem rozhodli v této obtížné době podpořit. Velmi si toho vážíme.

Vážení posluchači, pevně věříme, že v příští 52. sezoně se s vámi opět budeme moci setkávat v nově zrekonstruované Sukově síni Domu hudby a že zahajovací koncerty 52. sezony s tenoristou Petrem Nekorancem a šéfdirigentem KFP Stanislavem Vavřínkem budou zároveň oslavou znovu vzkříšeného umění! Velmi se na vás těšíme!

 

Vaše Komorní filharmonie Pardubice